Bokserki Damskie w 2020

Kiedy dziecko w końcu uśpione, a rozsypane po podłodze jakieś lukrowo-cukrowe, kolorowe kuleczki, pozostałe po robieniu pierniczków znalazły się w śmieciach, wchodzę do pokoju i widzę przysypiającą kreatorkę, dyrektorkę, menadżerkę i zaopatrzeniowca naszej wspólnej Betty Baboo w jednej osobie.
Patrzę…siedzi, ledwo widzi na oczy, więc myślę zagadam.

Jakiś temat ciekawy zarzucę, taki żeby poruszył i był mega na topie i na czasie i jeszcze na czymś, tylko nie wiem na czym 😉

Pytam więc: ” a czy Ty wiesz, jaki kolor został wybrany kolorem 2020 roku przez Pantone? A jaki przez WGSN?!

Dyrektorka/menadżerka/zaopatrzeniowiec/kreatorka patrzy, ziewa i mówi, że nie wie!

Jak żyć, jak się nie wie?

Jak żyć, jak człowiek rano wstaje i nie wie, że teraz to stanik tylko w kolorze “neo mint” a bokserki wyłącznie w “classic blue”. Przecież nie po to te 100 osób cały rok debatowało w Pantonie, a drugie tyle w WGSN, żeby taki news zignorować!
Żeby się nie zainteresować!
Żeby nie wyrzucić wszystkiego, co było modne w 2019 roku.
Taki “living coral” na przykład, jest już podobno totalnie passe.

Jane Monnington Boddy, dyrektor koloru w WGSN (czujecie to? jaka fucha? “DYREKTOR KOLORU” :-D), no nic, otóż dyrektor koloru twierdzi, że świetnym kolorem dla kobiet i dla mężczyzn (szczególnie dla mężczyzn w naszej ojczyźnie :-)) jest “neo mint”, gdyż kojarzy się z naturą, technologią, no i w ogóle powinien być naszym wyborem w roku 2020.

Dlatego, drogie Panie i Panie, Betty Baboo, idąc jak zawsze swoją drogą, a nawet często pod prąd, już na początku roku zaprezentuje Wam czaderskie, wygodne staniki sportowe w kolorze czarnym 🙂

No może dorzucimy jeszcze inny kolor, widziałam na fotelu leżał jakiś odszyty niebieski, to chyba taki też będzie. Ale jeśli myślicie, że ten niebieski stanik jest efektem śledzenia światowych trendów to niestety Was zawiodę, bo nie jest to “classic blue” to jest Betty Baboo Blue!

Podsumowując ten krótki wpis, bo już muszę iść spać, chciałabym Wam życzyć rozsądku, nie wyrzucajcie z szafy naszych żółtych czy pomarańczowych bokserek tylko dlatego, że teraz świat będzie w kolorze mint!

Z pozdrowieniami Ewa.

PS. Byłam we wtorek na treningu, 30 minut na bieżni, 40 minut wolne ciężary, 40 minut rower. Stanik (ten czarny) zdał egzamin.

Nie upija, nie ciśnie, sutki nie prześwitują, cycki nie bolą.

LOVE&PEACE&GACIE i staniki bawełniane od teraz 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *